מקום לאירועים קטנים

בישראל קיימת תופעה שצוברת תאוצה – בשנים האחרונות אנו עדים למגמה בקרב הציבור שמעדיף יותר ויותר להפיק אירועים קטנים. אם בעבר כל אירוע כלל לפחות 200 מוזמנים והזמנה של המשפחה כולה – כל הדודים והדודות – הרי שהיום רואים העדפה לקיום אירועים קטנים. התופעה מבטאת רצון הולך וגובר של אנשים להשתתף רק באירועים בהם הם מכירים היטב את רוב האורחים.

בחירה לערוך אירועים בצורה יותר מצומצמת ואינטימית היא בחירה מצוינת – לפניכם מספר סיבות לכך:

בזמן שאתם מתכוננים לקראת אירוע כלשהו אתם צריכים לקחת בחשבון את הרצונות והצרכים של כל המוזמנים. עליכם לדאוג שיש במקום כשרות מספקת לאוכל, לדאוג שהמיקום הפיזי של האולם נגיש מספיק עבור כל המוזמנים – ועוד. באפשרותכם לבחור בין מסעדות לאירועים קטנים, אולמות אירועים קטנים – ואופציה יותר חדשנית ומקורית היא השכרת לופטים. גרים בקיבוץ? מושב? אם אתם רוצים להיות יצירתיים ולחסוך כסף תוכלו לעשות שימוש במתנ"ס השכונתי או הבריכה של המושב או הקיבוץ ולערוך שם את האירוע. כמובן שהדבר הראשון לחשוב עליו מעבר למקום עצמו הוא על האוכל שבד"כ מגיע על-ידי שירותי קייטרינג כאלו או אחרים.

מקום לאירועים קטנים
מקום לאירועים קטנים

הבחירה באירועים קטנים ואינטימיים מספקת אפשרות לתכנון קל יותר של האירוע, במהירות רבה יותר. כאשר מדובר באירוע חשוב כמו בת/בר מצווה או חתונה, על-ידי חסכון בהוצאות על האולם ומצד שני הכנסה נאה בזכות העובדה שבני משפחה קרובים יהיו מוכנים לתת יותר כסף באירוע קטן ואינטימי – בשורה התחתונה רוב הסיכויים שיישאר לכם בידיים סכום יפה לאחר האירוע.

מאחר ועלויות הפקת מסיבה קטנה הן נמוכות יותר, לא תהיה לכם בעיה לכסות את ההוצאות בקלות ואף לסיים ברווח מסוים.

מחפשים מקום מתאים לאירוע קטן?

ניצבות מולכם אופציות רבות ומגוונות למקומות בהם אפשר לקיים את האירוע. המטרה שלכם הנה להרים אירוע שעונה על כל הצרכים השונים של המוזמנים. כמו כן, מבחינת הפקה וארגון של אירועי כזה, ככל הנראה ההכנות והלוגיסטיקה יהיו פשוטות יותר באירועים קטנים (מתחת ל 100 איש) מאשר באירוע גדול (מעל 250 איש).

מאחר והפופולאריות של אירועים קטנים הולכת ועולה יותר ויותר עם השנים, ניתן לאתר מגוון עשיר של מסעדות לאירועים קטנים, כולל מסעדות בעלות כשרות. כמו כן, ניתן בקלות להתאים ביון סוג הכשרות במסעדה ובין הצורך או הדרישה של האורחים המוזמנים לאירוע שלכם.

מתכננים אירוע קטן? מומלץ להעז לצאת מהקופסא ולבדוק רעיונות מקוריים שישדרגו את האירוע לבילוי בלתי נשכח. בהשוואה לאירועים הגדולים המוכרים לכולנו (למשל חתונה או בר מצווה באולם) – הפקה ותכנון של אירוע קטן היא משימה קלה בהרבה יותר והיא איננה מצריכה תכנון מקדים מדוקדק שמצריך ממכם אינסוף התעסקות זמן רב עוד לפני מועד האירוע בפועל.

החוויה הכללית של מסיבה קטנה שונה מאוד ממה שאתם מכירים מאירועים גדולים. הניסיון לייצר אינטימיות וקסם באירוע קל הרבה יותר במידה וממילא כל המוזמנים לאירוע הם מאותו חוג חברים או משפחה מצומצם וכולם פחות או יותר מכירים היטב את כולם. החוויה של אינטימיות וקסם באירועים קטנים נוצרת כמעט מאליה ללא מאמץ.

בחירת מסעדות כשרות מהווה יתרון משמעותי בהפקת אירועים קטנים מאחר ובמסעדה יהיה באפשרותכם לקבל תפריט אוכל עשיר ואיכותי בהרבה יותר מזה שמוצע לכם באולם לאירועים קטנים. מאחר והמסעדות אינם פועלות בשעות הצהריים, תוכלו למצוא מסעדה המתאימה לאירועים קטנים במחירים יחסית לא יקרים. האפשרויות לבחירת מקום לאירועים קטנים לא מסתכמות באופציה של אירוע באולם או במסעדה המקיימת אירועים קטן. אתם מסוגלים לשכור אפילו לופט או וילה לטובת האירוע ולהשלים את החוויה על-ידי השכרת שירותי קייטרינג לאירועים שיעניקו לאירוע שלכם אספקט מיוחד שבשום אופן אינו סטנדרטי, דבר שבוודאי יותיר רושם עמוק על האורחים ויעניק לאירוע חוויה מיוחדת ומקורית.

כל מקום רציני שמציע את עצמו כאופציה לקיום אירועים פרטיים קטנים יוכל גם לייעץ לכם לגבי כל מה שתזדקקו לו ביום האירוע. לא תצטרכו להתרוצץ ולחפש DJ, השכרת מקרן למצגת, הזמנות לאורחים, סלסלת חנייה וכו'. מקומות לאירועים מציעים בד"כ חבילה עם כל השירותים הנלווים הדרושים לבילוי מוצלח וזאת על מנת שתוכלו ליהנות ולהשתתף כמה שיותר באירוע עצמו וכמה שפחות להתעסק בסידורים מסביב.